Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.60 (5 Votes)
Cz3styczeń201908:36
Information
Uroczystości szkolne
BasSzy
2782 hits
Koncert Świąteczny

 

18 grudnia 2018 r. odbył się w naszej szkole Koncert Świąteczny, przygotowany przez uczennice i uczniów z klas 3la,1la,2la,2ds,2ga i 2gw.Muzyce, tańcom i śpiewom nie było końca. Znalazł się także bardziej refleksyjny, świąteczny występ. Ponieważ pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem, odbyły się w 2 turach.

Koncert świąteczny przygotowany został pod okiem p.prof. Joanny Juszczyk i p.prof. Joanny Bronikowskiej-Szot. Idealnie wprowadził on w klimat świąt radosnych, przeżywanych w gronie bliskich i znajomych. Bardzo dobrze uzupełniał się on ze świątecznym Pop Upem (zachęcam do obejrzenia galerii w osobnym artykule), przygotowanym pod okiem p.prof. Jadwigi Wesołowskiej. Czy pamiętacie kiedy w naszej szkole tak hucznie przygotowywaliśmy się do grudniowych świąt? Ja sobie nie przypominam i bardzo chętnie przeżyję to znowu za rok.

1.JPG 10.JPG 11.JPG

2.JPG 3.JPG 4.JPG

5.JPG 6.JPG 7.JPG

8.JPG 9.JPG

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech