Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (3 Votes)
Śr2styczeń201907:54
Information
Małgorzata Skowiera
3500 hits
W historyczno-matematycznym labiryncie

   

  W listopadzie odbył się konkurs "w historyczno-matematycznym labiryncie, czyli wolność liczy się w każdym wieku" zorganizowany z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą historii Polski oraz wykazać się umiejętnością deszyfrowania wiadomości. We wtorek 18. grudnia odbyło się wręczenie nagród, które zwieńczono wspólną fotografią w świątecznym nastroju.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Agnieszka Popielska I ga

II miejsce - Martyna Rais I la

III miejsce - Grzegorz Kałek II ga

Wyróżnienie- Tymoteusz Tomala II ga

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w tym wyjątkowym konkursie.

Następny taki konkurs za sto lat :)

Organizatorzy.

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 442

Wczoraj 968

W tygodniu 1410

W miesiącu 31570

Od początku 2019 roku 913716

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech