Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 3.50 (1 głosowało)
Śr12grudzień201812:31
Information
Uroczystości wojskowe
BasSzy
4931 hits
Jesteśmy już kadetami

 W sobotę 8 grudnia 2018 r. w naszej szkole kolejny rocznik klas mundurowych ślubował wierność słowom roty.W wydarzeniu uczestniczyli nauczyciele, uczniowie klas mundurowych oraz ich najbliżsi, a także zaproszeni goście

m.in. Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Poznaniu płk Grzegorz Konopko ,Wojskowy Komendant Uzupełnień w Poznaniu ppłk Ryszard Grześkowiak, ppłk Sławomir Kaczor  przedstawiciel 19 Samodzielnego Oddziału  Geograficznego w Lesznie, dr inż. Andrzej Bolewski  prorektor Wyższej  Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, mjr drużyn strzeleckich Paweł Kuleszewicz  przedstawiciel Polskich Drużyn Strzeleckich rejonu Wielkopolskiego, Aleksander Grembowski  Prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia Aktywnych Rezerwistów, Agnieszka Zimniak  Podharcmistrz Związku Harcerstwa Polskiego.  Aby upamiętnić tak ważną dla Wielkopolan setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego  Pan płk Grzegorz Konopko – szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego wręczył Pani Dyrektor mgr inż. Małgorzacie Lorek pamiątkowy medal. 

Kadetami zostali:

1             Gracz Aleksandra   1 GD

2             Haczyk Marta   1 GD

3             Kaczanowska Martyna   1 GD

4             Witt Weronika   1 GD

5             Drewniak Adam   1 GD

6             Dyś Maciej   1 GD

7             Hadyński Mirosław  1 GD

8             Jędrzejczak Daniel  1 GD

9             Kulas Marcin  1 GD

10           Mucha Kajetan   1 GD

11           Nowak Jakub   1 GD

12           Surma Kacper  1 GD

13           Talaga Adam  1 GD

14           Wardak Mateusz  1 GD

15           Kujawa Bartosz   1 GD

16           Zub Marcin  1 GD

 

Na wyższy stopień zasłużyli, uzyskując tytuł

Starszego Kadeta:

1             Bręk Piotr  2 GW

2             Fornalik Szymon  2 GW

3             Kaźmierczak Rafał  2 GW

4             Koszczoł Michał  2 GW

5             Pieprzyk Maksymilian 2 GW

6             Skrzypek Hubert  2 GW

7             Swoboda Mateusz 2 GW

8             Jeżewska Marta  2 GW

9             Wojciechowska Joanna 2 GW

10          Nowicka Ines  2 GW

11         Naskręt  Maksymilian 3 GW

Kaprala Kadeta:

  1. Adam Maćkowiak 3 GW
  2. Maria Timm 3 GW
  3. Honorata Starosta 3 GW
  4. Izabella Dynkowska 3 GW
  5. Filip Staudt 3 GW
  6. Przemysław Łuczak 3 GW

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 741

Wczoraj 1395

W tygodniu 4381

W miesiącu 32975

Od początku 2019 roku 878778

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech