Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr28listopad201812:35
Information
Administrator strony
1466 hits
UMYSŁY ŚCISŁE ZSGD - JEDEN Z DZIESIĘCIU

→ Czego dotyczy konkurs?
Konkurs sprawdza wiedzę uczniów, dotyczącą przedmiotów ścisłych. Jeśli wiesz jaka jest najdłuższa rzeka na świecie lub co to za związek chemiczny H2O, to jest to konkurs właśnie dla Ciebie!

→ Kiedy i w jakiej formie?
W grudniu odbędzie się pisemny etap eliminacyjny. Każdy uczestnik otrzyma zestaw 30 pytań. Na teście będzie 5 pytań z każdego przedmiotu ścisłego (trzy testowe jednokrotnej odpowiedzi oraz dwa otwarte krótkiej odpowiedzi). Dziesięć osób z najlepszymi wynikami z części pisemnej weźmie udział w ustnym finale, który będzie miał formę zbliżoną do teleturnieju “Jeden z dziesięciu”.


Wiesz już wszystko, zatem zgłoś Twojemu nauczycielowi matematyki chęć udziału w konkursie. Masz na to czas do 7. Grudnia 2018r.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 889

Wczoraj 1235

W tygodniu 6989

W miesiącu 28665

Od początku 2019 roku 910811

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech