Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.75 (2 Votes)
Śr21listopad201810:13
Information
Uroczystości szkolne
Leszek Zawilski
3458 hits
Z „Mazurkiem Dąbrowskiego” (GALERIA)

 Biijemy rekord z „Mazurkiem Dąbrowskiego”

W piątek 9 listopada obchodzono w naszej szkole uroczystość związaną z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Punktualnie o godz. 11.11 społeczność szkolna odśpiewała na boisku hymn narodowy. W ten sposób przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji, w której wzięły wszystkie placówki oświatowe w Polsce- blisko 5 mln uczniów i 0,5 mln nauczycieli. Najprawdopodobniej jeszcze nigdy w historii Polski tak wielu uczniów w tym samym czasie nie zaśpiewało "Mazurka Dąbrowskiego". To historyczny dzień, w którym pokazaliśmy jak być razem, wspólnie świętować 100-lecie niepodległości oraz cieszyć się z tego, że jesteśmy Polakami.

Po odśpiewaniu czterech zwrotek hymnu lekko zmarznięci przeszliśmy do auli, w której odbył się uroczysty apel i przedstawienia związane z tym bardzo ważnym, podniosłym dla nas Polaków momentem w dziejach. Nie ma w tych słowach odrobiny przesady- w końcu kolejne takie obchody za kolejne sto lat…

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 479

Wczoraj 968

W tygodniu 1447

W miesiącu 31607

Od początku 2019 roku 913753

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech