Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.50 (1 głosowało)
Pn19listopad201811:31
Information
Sport
BasSzy
3338 hits
Złoto w Piłce Ręcznej

Finał Licealiady Chłopców w Piłce Ręcznej 15.11.2018 Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej W Hali „Arena” w dniu 15.11.2018 odbył się Finał Licealiady w Piłce Ręcznej chłopców.

Do wielkiego finału zakwalifikowały się 4 najlepsze zespoły: ZSGD, ZSHAND, ZSSAM oraz ZSEKON. W pierwszym meczu półfinałowym spotkali się uczniowie ZSGD oraz ZS HAND. Pojedynek od samego początku był kontrolowany przez uczniów Geodezji i to oni jako pierwsi weszli do finału rozgrywek wygrywając swój mecz 19:15 z Handlówka. Drugi mecz półfinałowy to spotkanie ZS SAM oraz ZS EKON. Można uznać to spotkanie za najbardziej wyrównane i trzymające pod napięciem do samego końca, lekka przewaga na początku „ekonomika”, niestety nie pomogła i zwycięsko z tego meczu wyszli uczniowie „samochodówki” wygrywając 13:12. Mecz o brązowy medal to ZS HAND oraz ZS EKON, od samego początku na przewagę wyszli uczniowie „handlówki” i otrzymali to przewagę do samego końca wygrywając całe spotkanie 18:8 i zdobywając brązowy medal miasta Poznania. Nadszedł czas na wielki finał pomiędzy ZSGD a ZS SAM. W tym spotkaniu od samego początku „geodezja” narzuciła swój rytm i wyszła na prowadzenie, chłopaki z „samochodówki”, nie poddawali się do samego końca, jednak musieli uznać przewagę ZSGD, która to została Mistrzem Miasta Poznania w Piłce Ręcznej Chłopców pokonują 18:11 ZS SAM. Warto dodać, że we wszystkich drużynach wystąpili zawodnicy grając na co dzień w wielu klubach piłki ręcznej zarówno z Poznania jak i okolic. Po turnieju pamiątkowe koszulki, medale oraz puchary wręczyła kierownik zespołu MKS Poznań p. Ewa Kania, której to zawodnicy najliczniej byli reprezentowani w tych rozgrywkach szkolnych. Kolejność zespołów; 1 miejsce: ZSGD 2 miejsce: ZS SAM 3 miejsce: ZS HAND 4 miejsce: ZS EKON 

Zdjęcie wykonała niezastąpiona p. Katarzyna Nowacka z ZS SAM, której serdecznie dziękujemy za wspaniałe ujęcia.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 799

Wczoraj 1395

W tygodniu 4439

W miesiącu 33033

Od początku 2019 roku 878836

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech