Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
N11listopad201807:26
Information
Sport
Łukasz Tylak
3237 hits
Medale naszych lekkoatletów

W dniu 2.10 wtorek na stadionie POSiR (Golęcin) odbyła się licealiada lekkoatletyczna. Reprezentacja naszej szkoły spisała się rewelacyjnie. Wywalczyliśmy 6 medali: 4 złote i 2 srebrne, co pozwoliło męskiej części zająć 4, a kobiecej 8 miejsce w klasyfikacji ogólnej .Złote medale wywalczyli: Marta Haczyk w chodzi sportowym, Oliwia Grzeca w rzucie oszczepem, Damian Stasik w biegu na 1500m i Kacper Komorowski w pchnięciu kulą. Srebrne medale dołożyli Gracjan Nawrot, również pchnięcie kulą oraz Alicja Szafrańska w skoku w dal.

Blisko podium znaleźli się Jan Jarczyk (4) oraz Jakub Nowak (6) w biegu na 110 m przez płotki, sztafeta 4x100m mężczyzn- 5 miejsce(skład:Szymański,Łabus,Gutowski,Drewniak) oraz 5 miejsce Marcin Kulas na 200 m, Adam Drewniak 7-my w skoku w dal, 8 miejsce w sztafecie szwedzkiej mężczyzn: Raich, Banach, Pilz oraz Nowak.

Ponadto wystartowali sztafeta 4x100m kobiet w składzie Łukowiak,Jakubiak, Szafrańska oraz Nowak 10 miejsce. Martyna Jakubiak (12) w biegu na 100m, Sławomir Chmielewski w chodzie sportowym (DQ), Patryk Gutowski (16) oraz Szymon Wojtczak (20), Jakub Banach (23) i Wiktor Raich (31) w biegu na 400m, Kacper Surma(17) na 1500m, Rafał Kaźmierczak (14), Dagobert Pilz 33 w skoku w dal,Krzysztof Grodziski 12 oraz Oliwer Wolny 20 w rzucie oszczepem, Magdalena Nowak 25 na 800 m. Serdecznie gratuluje!!!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 688

Wczoraj 1395

W tygodniu 4328

W miesiącu 32922

Od początku 2019 roku 878725

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech