Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.00 (1 głosowało)
Wt11wrzesień201804:45
Information
Uroczystości szkolne
Leszek Zawilski
3738 hits
Inauguracja nowego roku szkolnego

  W poniedziałek, 3 września odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019.
Po prawie dwóch miesiącach intensywnego regenerowania sił oraz unikania nadmiaru intelektualnego wysiłku wracamy jak zawsze w bojowych nastrojach. W tym roku szkolną przygodę w murach ZSGD rozpoczyna 124 nowych uczniów.

Serdecznie witamy Was w naszym gronie i zapewniamy o niezbędnym wsparciu. Pracę w naszej szkole zaczynają również nowi nauczyciele, którym życzymy wielu sukcesów na polu dydaktycznym i wychowawczym. 24 naszych uczniów i 2 nauczycieli rozpoczęło rok szkolny brawurową "ucieczką"- praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus + to z pewnością ciekawy i ambitny sposób na zakończenie wakacji. Życzymy im bezpiecznego pobytu i wielu ciekawych doświadczeń. My w tym czasie zakasamy rękawy i do ich powrotu nałapiemy trochę piąteczek ...;)

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 719

Wczoraj 1395

W tygodniu 4359

W miesiącu 32953

Od początku 2019 roku 878756

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech