Zakończył się obóż szkoleniowy w Osiecznej. Przedstawiamy podsumowanie obozu:
WYRÓŻNIENIA - obóz szkoleniowy wojskowo-geodezyjny 21-25 maja 2018 r.
CERTYFIKATY UKOŃCZENIA OBOZU (dyplomy - 33 szt.)
1GW TG
- BRĘK Piotr - CZYŻ Dorian
- FORNALIK Szymon - JEŻEWSKA Marta
- KAŹMIERCZAK Rafał - KOSZCZOŁ Michał
- KOWALSKI Mateusz - LIS Patryk
- NOWICKA Ines - PERNAK Jakub
- PIEPRZYK Maksymilian - SKRZYPEK Hubert
- SWOBODA Mateusz - WOJCIECHOWSKA Joanna
2GW TG
- BANDYSZAK Bartosz - BURDYŃSKI Wojciech
- CHMIELEWSKI Sławomir - CIELASZYK Julia
- DYNKOWSKA Izabella - GRAJEWSKA Weronika
- KOŁODZIEJ Dawid - KRZYŻANOWSKI Dominik
- ŁUCZAK Przemysław - ŁUKOWIAK Natalia
- MAĆKOWIAK Adam - MICHALAK Mateusz
- NASKRĘT Maksymilian - ODWROT Adrian
- STAROSTA Honorata - STAUDT Filip
- SZULC Franciszek - TIMM Maria
- ZIMNY Piotr
ZA NAJSZYBSZE POKONANIE TRASY MARSZOBIEGU (dyplomy - 3 szt.)
1 m. CHMIELEWSKI Sławomir
2 m. KAŹMIERCZAK Rafał
3 m. FORNALIK Szymon
ZA NAJSZYBSZE POKONANIE BIEGU NA ORIENTACJE I ZNAJOMOŚC WIEDZY WOJSKOWO - GEOGRAFICZNEJ (dyplomy - 15 szt.)
- DRUŻYNA "DUŻE PSY":
DYNKOWSKA Izabella, ŁUKOWIAK Natalia, STAROSTA Honorata, TIMM Maria, ZIMNY Piotr
2:DRUŻYNA "GOŁĘBIE":
JEŻEWSKA Marta, NOWICKA Ines, WOJCIECHOWSKA Joanna, SKRZYPEK Hubert, SWOBODA Mateusz
- DRUŻUNA "A":
BRĘK Piotr, CZYŻ Dorian, FORNALIK Szymon, KOWALSKI Mateusz, CHMIELEWSKI Sławomir
ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ INŻYNIERYJNO – SAPERSKICH (dyplom - 1 szt.)
- NASKRĘT Maksymilian
ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ Z ZAKRESU MEDYCYNY POLA WALKI (dyplom - 1 szt.)
- MAĆKOWIAK Adam
ZA NAJLEPSZE WYNIKI PODCZAS TESTU SPRAWNOŚCIOWEGO (dyplomy + medale - 6 (3+3) szt.
Dziewczęta (miejsca 1 - 3): Chłopcy(miejsca 1 - 3):
- 1 m. GRAJEWSKA Weronika - 1 m. SZULC Franciszek
- 2 m. ŁUKOWIAK Natalia - 2 m. FORNALIK Szymon
- 3 m. DYNKOWSKA Izabella - 3 m. KOWALSKI Mateusz
ZA NAJLEPSZE WYNIKI NA SYMULATORACH STRZELAŃ (dyplomy - 4 szt.)
- MAĆKOWIAK Adam
- FORNALIK Szymon
- TIMM Maria, SZULC Franciszek,
ZA NAJLEPSZE UMIEJĘTNOŚCI GEODEZYJNE (dyplom - 1 szt.)
- BANDYSZAK Bartosz
ZA WZOROWĄ, ŻOŁNIERSKA POSTAWĘ PODCZAS OBOZU SZKOLENIOWEGO GEODEZYJNO - WOJSKOWEGO (dyplom - 1 szt.)
- MAĆKOWIAK Adam
ZA NAJLEPSZE WYNIKI PODCZAS ZAJĘĆ STRZELECKICH (dyplomy + medale - 6 (3+3) szt.
Dziewczęta (miejsca 1 - 3): Chłopcy(miejsca 1 - 3):
- 1 m. STAROSTA Honorata - 1 m. MAĆKOWIAK Adam
- 2 m. WOJCIECHOWSKA Joanna - 2 m. FORNALIK Szymon
- 3 m. TIMM Maria - 3 m. PIEPRZYK Maksymilian
ZA WYRÓŻNIAJĄCĄ POSTAWĘ PODCZAS ZAJĘĆ Z MUSZTRY (dyplom - 1 szt.)
- FORNALIK Szymon
ZA WZOROWE PEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW DOWÓDCY PODCZAS OBOZU SZKOLENIOWEGO GEODEZYJNO - WOJSKOWEGO (dyplom - 1 szt.)
- MAĆKOWIAK Adam
WYRÓŻNIENIE SPECJALNE "BURSZTYNOWEGO SŁOWIKA" OBOZU (dyplom - 1 szt.)
- FORNALIK Szymon