Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz21czerwiec201810:01
Information
Sport
Administrator strony
3625 hits
Złoty i brązowy medal Mistrzostw Poznania

 Uczniowie naszego liceum w minionym tygodniu wzięli udział w Poznańskich igrzyskach młodzieży szkolnej szkoł ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej plażowej. 

 W turnieju wystartowało dwie pary  Grodziski Krzysztof/Krzyżkowiak Szymon oraz  Lubkowski Szymon/Gracjan Nawrot . Chłopcy zmagali się w rozgrywkach od rana do godziny 17.00. Ostatecznie nasze pary zajęły 1 miejsce (Grodziski/Krzyżkowiak) oraz 3 miejsce (Lubkowski/Nawrot).  1 miejsce premiowane awansem do finału mistrzostw wielkopolski pozwoliło naszej parze wystartować 12 czerwca w tym właśnie turnieju.
Para Grodziski/Krzyżkowiak po całym dniu rozgrywek ostatecznie awansowali do ścisłego finału minimalnie ulegając parze z Konina.  Przed nami jeszcze turnieje piłki plażowej i jak co roku Puchar Bałtyku rozgrywany w Kołobrzegu.

1.jpg IMG_4844.jpg IMG_4848.jpg

IMG_4876.jpg IMG_4881.jpg

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech