Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz21czerwiec201810:01
Information
Sport
Administrator strony
4337 hits
Złoty i brązowy medal Mistrzostw Poznania

 Uczniowie naszego liceum w minionym tygodniu wzięli udział w Poznańskich igrzyskach młodzieży szkolnej szkoł ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej plażowej. 

 W turnieju wystartowało dwie pary  Grodziski Krzysztof/Krzyżkowiak Szymon oraz  Lubkowski Szymon/Gracjan Nawrot . Chłopcy zmagali się w rozgrywkach od rana do godziny 17.00. Ostatecznie nasze pary zajęły 1 miejsce (Grodziski/Krzyżkowiak) oraz 3 miejsce (Lubkowski/Nawrot).  1 miejsce premiowane awansem do finału mistrzostw wielkopolski pozwoliło naszej parze wystartować 12 czerwca w tym właśnie turnieju.
Para Grodziski/Krzyżkowiak po całym dniu rozgrywek ostatecznie awansowali do ścisłego finału minimalnie ulegając parze z Konina.  Przed nami jeszcze turnieje piłki plażowej i jak co roku Puchar Bałtyku rozgrywany w Kołobrzegu.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 332

Wczoraj 1318

W tygodniu 2995

W miesiącu 15819

Od początku 2019 roku 1253325

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech