Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr20czerwiec201820:02
Information
Sport
Leszek Zawilski
3890 hits
Bieg wokół Jeziora Rusałka

6 czerwca b.r. przeżywaliśmy w naszej szkole Dzień Sportu. W jego ramach wokół Jeziora Rusałka (trasa ok. 3,5 km) zorganizowano kolejny bieg  im. Wiesława  Kuźnickiego.

Frekwencja nie była może imponująca ale wśród obecnych na starcie uczestników panowała bojowa atmosfera. Tak najwyżej  to wyglądało ;) Po starcie szybko okazało się ,że mamy tu zwolenników dwóch filozofii uprawiania sportu. Daleko z przodu uplasowała się  grupa prawdziwych hardcorów- w imponującym tempie, biegiem pokonali całą wyznaczoną trasę. Brawo za sportową postawę w tak upalny dzień. Liczniejszą grupę stanowili jednak turyści piesi, stoicy biegu, zwolennicy łacińskiego „festina lenti”- śpiesz się powoli. Pytani na trasie o niezbyt imponujące tempo twierdzili, że liczy się sama podróż, a nie tylko cel. Trudno nie przyznać im po części racji;)

Ostatecznie wszyscy uczestnicy szczęśliwie dotarli do mety a na szyjach najszybszych chłopaków i dziewczyn zawisły pamiątkowe medale. Dziękujemy wszystkim obecnym za udział i polecamy dalej szlifować formę. W wakacje dobra kondycja zawsze może się przydać.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 272

Wczoraj 1318

W tygodniu 2935

W miesiącu 15759

Od początku 2019 roku 1253265

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech