Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (11 Votes)
Pt15czerwiec201807:27
Information
Biblioteka
Małgorzata Sargalska
1887 hits
Jak nie czytam, jak czytam!

       W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo „Jak nie czytam, jak czytam”.

       8 czerwca o godz. 10.00 wszyscy uczniowie, dyrekcja, nauczyciele oraz pozostali pracownicy wyszli na schody oraz boisko szkolne, aby wspólnie czytać swoje ulubione książki. Akcja spotkała się  z dużym odzewem.

       Dziękujemy wszystkim, którzy się do niej przyłączyli.  Szczególne podziękowania należą się prof. Michałowi Grzesiowi za nakręcenie filmu promującego  akcję i udokumentowanie  jej przebiegu oraz uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie nagrania. Marta Jeżewska, Ines Nowicka, Szymon Fornalik, Sławomir Chmielewski oraz Jakub Karasiński przeczytali fragmenty znanej i lubianej książki Antoine de Saint-Exuper’ego  „Mały Książę”.

 


       Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej akcji w przyszłym roku!

Koordynatorzy akcji: Małgorzata Sargalska, Dorota Wyrzykieiwicz

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 967

Wczoraj 1235

W tygodniu 7067

W miesiącu 28743

Od początku 2019 roku 910889

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech