Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (15 Votes)
Cz24maj201809:19
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
2044 hits
Wielka Zbiórka Książek

          Kolejny raz nasza szkoła wzięła udział w charytatywnej akcji Wielka Zbiórka Książek. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 23.04-20.05. w siedmiu miastach: Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. 

       Przez cały rok szkolny zbieraliśmy książki dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych przebywających w szpitalach. Udało nam się zebrać prawie 200 egzemplarzy, które trafią do utworzonych bibliotek na terenie szpitali. W zbiórkę książek, pomoc przy pakowaniu i przewiezieniu paczek zaangażowało się w wielu uczniów i nauczycieli. Oto osoby, bez których takie wspaniałe akcje nie byłyby możliwe:

Aleksandra Adamska, Piotr Bręk, Daria Bukowska, Paulina Daszkiewicz, Szymon Fornalik, Sandra Grewling, Marta Jeżewska, Jakub Karasiński, Michał Koszczoł, Izabela Król, Maciej Łabus, Mikołaj Łowigus, Aleksandra Skwarczyńska, Alicja Szafrańska, Tymoteusz Tomala, Szymon Wojtczak, Paulina Ziółkowska oraz p. Zdzisław Antoniewski, prof. Małgorzata Sargalska, prof. Maria Wieczorek, prof. Dorota Wyrzykiewicz.

       Wszystkim serdecznie dziękujemy, przede wszystkim w imieniu Małych i Dużych Pacjentów, którym choć w taki sposób będziemy mogli umilić pobyt w szpitalu! Jednocześnie staliśmy się uczestnikami największego w Polsce poruszenia społecznego promującego czytelnictwosmile

           Raport i fotorelację z wydarzenia, które odbyło się w naszej szkole, organizator zamieścił na stronie www.zaczytani.org. Otrzymaliśmy również podziękowania za udział w zbiórce książek w formie dyplomu.

Organizatorzy: Małgorzata Sargalska, Dorota Wyrzykiewicz

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 928

Wczoraj 1235

W tygodniu 7028

W miesiącu 28704

Od początku 2019 roku 910850

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech