Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt11maj201802:14
Information
Uroczystości szkolne
Leszek Zawilski
3979 hits
Drzwi otwarte

 Dnia 14 kwietnia b.r. przeżywaliśmy w naszej szkole kolejne Drzwi Otwarte. Dzień, w którym każda chyba szkoła średnia stara się pokazać swoim potencjalnym, przyszłym uczniom z jak najlepszej strony. Odwiedzających nas Gości witał pokaz tańca, po czym przejść mogli do poszczególnych sal i zwiedzić każdy zakątek ZSGD w towarzystwie naszych uczniów-przewodników ;)

 Po uroczystym powitaniu przez dyrekcję i nauczycieli naszej szkoły, w sali 26  czekały na odwiedzających stoiska, przy których mogli zapoznać się ze szczegółami oferty edukacyjnej naszej placówki. Nauczyciele wraz z towarzyszącymi im uczniami starali sie jak najlepiej odpowiedzieć na każde pytanie nurtujące naszych przyszłych uczniów - od wymaganych progów punktowych, poprzez przedmioty z rozszerzeniem i charakterystyczne dla poszczególnych szkół, kończąc na tak życiowych pytaniach jak przyszłe zarobki i zawodowe perspektywy (dobry plan to podstawa;). Po zaspokojeniu głodu wiedzy każdy mógł posilić sie wojskową grochówką lub kawałkiem przepysznych ciast przygotowanych przez naszych niezawodnych uczniów. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że już niedługo znowu się zobaczymy.

{gallery}DO18/gallery}

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 835

Wczoraj 1172

W tygodniu 835

W miesiącu 29429

Od początku 2019 roku 875232

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech