Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr4kwiecień201805:45
Information
Małgorzata Skowiera
3688 hits
Umysły ścisłe ZSGD

 Dnia 28.03.2018r. na czwartej lekcji odbył się finał konkursu “Umysły ścisłe ZSGD”. Uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą podczas pisemnych, grudniowych eliminacji, zaprezentowali swoją wiedzę w rywalizacji, która miała formę zbliżoną do zasad teleturnieju “Jeden z dziesięciu”.

  Zmagania sprawiły wiele radości uczestnikom, organizatorom oraz obserwatorom konkursu. Część ustna potwierdziła wyniki z poprzedniego etapu. Pierwsze miejsce w obu częściach zajął Bartosz Bandyszak z 2gw. Drugie miejsce w finale zajął Józef Jezierski z klasy 2la, trzecie - Damian Stasik z 2ga. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich, którzy zakwalifikowali się do finału. Podziękowania dla uczniów klasy 2ga za pomoc przy organizacji konkursu.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 980

Wczoraj 1235

W tygodniu 7080

W miesiącu 28756

Od początku 2019 roku 910902

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech