Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech

 

 

REKRUTACJA 

https://www.zsgd.poznan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=388&Itemid=242

WYPEŁNIJ WNIOSEK :   https://nabor.pcss.pl/poznan

 

WARUNKIEM PRZYJĘCIA DO KLASY SPORTOWEJ

JEST ZALICZENIE TESTU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

do wyboru

 uwaga zmiana terminu!  I TERMIN  4 czerwca 2024r.  godz. 16:00

lub

II TERMIN 18 czerwca 2024r. godz. 16:00

sala gimnastyczna ZSGD

 

pliki poniżej:

zgoda na udział w teście sprawności fizycznej - OBOWIĄZKOWA - zabrać wypełniony na test 

TEST SPRAWNOŚCI

 

 

 

 

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech