Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
Sport
Administrator strony
3436 hits
Kolejne medale mistrzostw Poznania

Na stadionie lekkoatletycznym Golęcin rozegrano poznańską licealiadę w lekkiej atletyce. W kategorii chłopców nasz uczeń Adam Balcerek zdobył złoty medal w biegu na 200 m.

Pozostali zawodnicy spisali się nieźle gdyż nasza szkoła w klasyfikacji drużynowej zdobyła 6 m. Nie gorzej - medalowo lepiej - spisały się dziewczyny. Złoty medal w biegu na 100 m zdobyła Aleksandra Zielniewicz, w skoku w dal również złoty medal dla Joanny Pospiech, srebrny medal dla naszej sztafety 4x100. Drużynowo nasze dziewczyny zajęły 7 miejsce. Gratulujemy!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech