Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz21kwiecień201620:07
Information
Sport
Dorota Wyrzykiewicz
2963 hits
Szkolne Koło Strzeleckie

 W Zespole Szkół Geodezyjno – Drogowych działa Szkolne Koło Strzeleckie, w ramach którego młodzież może uczęszczać na zajęcia dydaktyczne na Strzelnicę Ligi Obrony Kraju (LOK) w Poznaniu.

  Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i odbywają przez cały rok szkolny. Pozwala to doskonalić umiejętności strzeleckie młodzieży i w efekcie finalnym osiągać wysokie lokaty w Międzyszkolnych Zawodach Klas Mundurowych odbywających się na terenie Poznania i całego kraju.

 

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech