Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr1czerwiec201611:51
Information
Administrator strony
3007 hits
Konkurs pięknego czytania

  Wyniki Konkursu Pięknego Czytania :

1 miejsce - Adam Witkowski  kl.3ga

2 miejsce - Bartosz Pigla  kl. 2gd

3 miejsce - Rafał Stachowiak  kl.4ds

wyróżnienia : Patryk Banaś  kl. 1gw

Sergiusz Adamek  kl.2gd

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 481

Wczoraj 968

W tygodniu 1449

W miesiącu 31609

Od początku 2019 roku 913755

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech