Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

 

 W roku 2016 podpisano porozumienie między klubem Enea Energetyk Poznań oraz Zespołem Szkół Geodezyjno Drogowych w Poznaniu. Pierwszym rocznikiem, który przekroczył progi naszego Liceum to rocznik 1999. Od tego momentu kontynuujemy edukację dla wszystkich roczników dziewcząt oraz chłopców.

Profil siatkówki od początku istnienia objęte jest patronatem klubu Enea Energetyk Poznań oraz uczestniczy w projekcie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych PZPS.

Klasy tworzą siatkarki oraz siatkarze naszego klubu, którzy mogą się kształcić w dwóch profilach: matematyczno fizycznym oraz biologiczno – geograficznym

Naszym celem jest stworzenie idealnych warunków aby połączyć naukę oraz treningi.

Uczniowie spoza Poznania mieszkają na co dzień w internacie naszej szkoły, który stwarza najlepsze możliwe warunki udziału w naszym projekcie edukacyjnym oraz siatkarskim. Jego bliskie położenie wobec szkoły oraz klimat panujący w środku pozwala na pobyt w warunkach niemalże domowych.

Korzystamy z sali gimnastycznej oraz bogato wyposażonej siłowni usytuowanych w budynku szkoły jak również sali oraz siłowni po kapitalnym remoncie w siedzibie klubu Enea Energetyk Poznań przy ul. Grunwaldzkiej 1. Oprócz naszych obiektów korzystamy również z obiektów POSiR ul. Spychalskiego.

W przeciągu ostatnich kilku lat jako Liceum XVIII zdążyliśmy wygrać mistrzostwa województwa wielkopolskiego w roku 2018 oraz 2019 a w 2019 zdobyliśmy w Ostródzie brązowy medal Mistrzostw Polski.

 

Oferujemy:

  • Zajęcia edukacyjne na najwyższym możliwym poziomie
  • Kształcenie ogólne połączone z ideami walki fair play obowiązującej w sporcie
  • Profesjonalną kadrę trenerską
  • Pobyt w internacie z wyżywieniem dla uczniów z całej Polski
  • Profesjonalną bazę treningową oraz rozgrywki na najwyższym poziomie
  • Opiekę medyczną oraz rehabilitacyjną

 

Kadra trenerska

  • Dominik Hajduk – Trener PZPS, trener grup męskich młodzieżowych

 

 

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Przydatne linki

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech