Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt23luty201617:06
Information
Sport
Administrator strony
3223 hits
Nasze dziewczyny mistrzyniami Wielkopolski w siatkówce (Galeria)

  W turnieju mistrzowskim zachowaliśmy najwięcej zimnej głowy i do samego końca graliśmy w pełni skoncentrowani. Jako jedyna drużyna musieliśmy rozegrać po dwa mecze w dwa dni co nie stawiało nas w komfortowej sytuacji. Pierwszy bardzo trudny mecz z Piątką Turek (jak później okazało się mecz o złoto)

pokazał że te dwa zespoły będą liczyć się w turnieju. Wygrywamy 3:1. W popołudniowej serii gramy z faworyzowanym PTPS Piła. Po wyrównanej walce przegrywamy 1:3 i to Piła wydaje się być pewną zwycięstwa w turnieju. 

Niedzielę rozpoczynamy już o 9:00 meczem z Amberem. Dziewczęta są skoncentrowane i pewnie pokonują kaliszanki 3:0. 
Miejscowe w pierwszym meczu zdecydowanie przegrywają z Piątką Turek i rozpoczyna się liczenie setów oraz małych punktów. Podopieczne trenera Marcina Patyka w ostatnim pojedynku pokonują UKS Środę Wielkopolską i do pełni szczęścia brakuje nam 24 małych punkcików, które Amber Kalisz musi urwać gospodyniom. Podopieczne Olgi Owczynnikowej łatwo pokonują Piłę 3:0 i wszystko jest jasne. 
MISTRZ - MISTRZ - ENERGETYK !!!
Radość szczęście i gratulacje. Poznanianki z rąk Prezesa WZPS Damiana Gapińskiego odbierają medale i flagę Mistrza, która zawiśnie w hali przy Bukowskiej. Trzy nagrody indywidualne dla naszych dziewczyn. 
Ogromną robotę zrobili nasi fantastyczni kibice, którzy z pełnym zaangażowaniem kulturalnym dopingiem wspierali nasz zespół. 
 
Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą sportową walkę wszystkim uczestnikom finału.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 355

Wczoraj 968

W tygodniu 1323

W miesiącu 31483

Od początku 2019 roku 913629

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech