Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Wt1grudzień201508:17
Information
wojskowe
3720 hits
Zakwalifikowaliśmy się do Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych!!!

IMG_5460 Kopiowanie.JPG - 74.18 KB

 

 

    Zakwalifikowaliśmy się do Ogólnopolskiego

     Turnieju Klas Mundurowych!!!

 

 

 

W sobotę, 21 listopada 2015, uczniowie klas o profilu wojskowym ZSGD brali udział w eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych. Zawody zorganizowano w Krakowie i Włocławku – w zależności od wyznaczonych województw. Współzawodniczyło ze sobą 112 dwuosobowych drużyn. Klasę 1 gw reprezentowali Wojtek Gołębiewski i DominikDudziak, 2 gd - Piotr Matysiak i Bartek Pigla, a 3 gb - Erik Gajewski i Eryk Kubasik.  Trzeba było rozwiązać test wymagający wiedzy ogólnej o służbach mundurowych, pytania dotyczyły także historii, geografii i wiedzy o społeczeństwie. Następnie na uczestników czekał specjalnie przygotowany tor przeszkód. Jesteśmy dumni, że wszystkie trzy drużynyzakwalifikowały się do ogólnopolskiego finału w Ostródzie. Szczególne gratulacje należą się Piotrowi i Bartkowi, którzy uzyskali 29 punktów, a tym samym zajęli 11 miejsce, wyprzedzając 101 zespołów!

 

 

IMG_5463 Kopiowanie.JPG - 54.41 KB

 

IMG_5467 Kopiowanie.JPG - 61.67 KB

 

IMG_5489 Kopiowanie.JPG - 54.06 KB

 

IMG_5484 Kopiowanie.JPG - 42.61 KB

 

 

 

 

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 734

Wczoraj 1395

W tygodniu 4374

W miesiącu 32968

Od początku 2019 roku 878771

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech