Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
N1listopad201516:25
Information
Projekty międzynarodowe
Administrator strony
3807 hits
Dyrektor szkoły z Tanzanii w naszej szkole

16 października mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole dyrektora szkoły z Tanzani. Pan Jeremiah Kiiza dyrektor St. Joseph Mbuba Poltytechnical Secondary School, przyjechał do Polski, żeby zobaczyć jakie innowacje wprowadzamy podczas procesu dydaktycznego na warsztatach szkolnych.

Był zachwycony twórczym podejściem nauczycieli do swojej roli edukatora oraz atmosferą panującą w naszym Zespole Szkół. Zdecydowaliśmy na podjęcie współpracy między naszymi szkołami. Polegać ona będzie na realizacji wspólnych projektów jednym z nich będzie projekt E.Z.M. Ekologiczny Zdrowy Medyczny Kierowca oraz prowadzenie wspólnych e-konferencji miedzy nauczycielami oraz uczniami naszych szkół. Nasza współpraca nie byłaby możliwa gdyby nie inwencja pani dyrektor Małgorzaty Lorek, której otwartość i innowacyjność działań edukacyjnych w szkole sprawia, że stajemy się szkoła "Bez Granic".

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 876

Wczoraj 1235

W tygodniu 6976

W miesiącu 28652

Od początku 2019 roku 910798

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech