Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
OPIS: 

   Szkoła posiada trzy nowoczesne pracownie komputerowe i studio telewizyjne,
pełnowymiarową salę gimnastyczną, przy szkole funkcjonuje internat ( pokoje 2 i 3 osobowe),
zajęcia odbywają się w godz. 7.10 - 16.00. Dla uczniów ZSZ zapewniamy zajęcia praktyczne na warsztatach szkolnych
Uczniowie aktywnie uczestniczą w rozgrywkach sportowych: koszykówce , siatkówce , piłce nożnej, piłce ręcznej w zawodach biegowych i tanecznych.
Współpracujemy z firmą STRABAG i SKANSKA w zakresie zatrudnienia absolwentów technikum. Współpracujemy z 19 Samodzielnym Oddziałem Geograficznym w Lesznie - klasy wojskowe, klubami sportowymi Energetyk Poznań - klasa sportowa siatkówka, OPEN DANCE P-ń - klasa sportowa taniec.

Szkoła nawiązała stałą współpracę w zakresie wymiany młodzieży z podobną jednostką w Niemczech.
Jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym dla młodzieży kształcącej się w zawodach: Technik Geodeta, Technik Drogownictwa, Mechanik Pojazdów Samochodowych.

 

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY:

   Osiągamy dobre wyniki z egzaminów maturalnych i zawodowych
Nasi uczniowie są od wielu lat są Mistrzami Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Poznania w koszykówce chłopców, duże sukcesy odnosimy w siatkówce dziewcząt, piłce ręcznej, biegach.  Wielu uczniów naszej szkoły otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uczniowie technikum biorą udział w Olimpiadzie Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej osiągając dobre wyniki.

KOŁA ZAINTERESOWAŃ:

   Koło Teatralne, Koło Historyczne, Koło Telewizyjno - Filmowe, Koło Matematyczne, Sekcja Koszykówki, Sekcja Siatkówki, Sekcja Piłki Nożnej, Sekcja Piłki Ręcznej, Koło Młodych Geodetów , Koło Strzeleckie

KONTAKTY ZAGRANICZNE:

   Stała współpraca z bliźniaczą szkołą w Niemczech. Dwa razy w roku organizowane są ciekawe wyjazdy poszerzające wiedzę i umożliwiające poznanie naszych sąsiadów.

DOJAZD:

   Dogodny dojazd z każdego kierunku samochodem,
autobusem 163, 169, 182, 193, 159, 191
i tramwajem 1, 7, 15, 13, 6

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Zobacz nas na:

Nasza szkoła

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech