Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
OPIS: 

   Szkoła posiada trzy nowoczesne pracownie komputerowe i studio telewizyjne,
pełnowymiarową salę gimnastyczną, przy szkole funkcjonuje internat ( pokoje 2 i 3 osobowe),
zajęcia odbywają się w godz. 7.10 - 16.00. Dla uczniów ZSZ zapewniamy zajęcia praktyczne na warsztatach szkolnych
Uczniowie aktywnie uczestniczą w rozgrywkach sportowych: koszykówce , siatkówce , piłce nożnej, piłce ręcznej w zawodach biegowych i tanecznych.
Współpracujemy z firmą STRABAG i SKANSKA w zakresie zatrudnienia absolwentów technikum. Współpracujemy z 19 Samodzielnym Oddziałem Geograficznym w Lesznie - klasy wojskowe, klubami sportowymi Energetyk Poznań - klasa sportowa siatkówka, OPEN DANCE P-ń - klasa sportowa taniec.

Szkoła nawiązała stałą współpracę w zakresie wymiany młodzieży z podobną jednostką w Niemczech.
Jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym dla młodzieży kształcącej się w zawodach: Technik Geodeta, Technik Drogownictwa, Mechanik Pojazdów Samochodowych.

 

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY:

   Osiągamy dobre wyniki z egzaminów maturalnych i zawodowych
Nasi uczniowie są od wielu lat są Mistrzami Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Poznania w koszykówce chłopców, duże sukcesy odnosimy w siatkówce dziewcząt, piłce ręcznej, biegach.  Wielu uczniów naszej szkoły otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uczniowie technikum biorą udział w Olimpiadzie Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej osiągając dobre wyniki.

KOŁA ZAINTERESOWAŃ:

   Koło Teatralne, Koło Historyczne, Koło Telewizyjno - Filmowe, Koło Matematyczne, Sekcja Koszykówki, Sekcja Siatkówki, Sekcja Piłki Nożnej, Sekcja Piłki Ręcznej, Koło Młodych Geodetów , Koło Strzeleckie

KONTAKTY ZAGRANICZNE:

   Stała współpraca z bliźniaczą szkołą w Niemczech. Dwa razy w roku organizowane są ciekawe wyjazdy poszerzające wiedzę i umożliwiające poznanie naszych sąsiadów.

DOJAZD:

   Dogodny dojazd z każdego kierunku samochodem,
autobusem 163, 169, 182, 193, 159, 191
i tramwajem 1, 7, 15, 13, 6

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Zobacz nas na:

Nasza szkoła

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech