Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt17kwiecień201516:24
Information
2972 hits
Wyniki Konkursu Pięknego Czytania

 WYNIKI KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA

 

W czwartek 16 kwietnia br. w sali 108 odbył się Konkurs Pięknego Czytania. Do konkursu zgłosiło się 15 uczniów. Jury w składzie: pani Alicja Syrzysko i pani Magdalena Kulikowska oceniało

bezbłędne przedstawienie tekstu, dykcję oraz interpretację środków stylistycznych. Uczniowie czytali fragmenty fantastyki Stanisława Lema. Nagrody przyznano następującym osobom:

I miejsce - Dominik Pawlik z klasy 3 lb

II miejsce - Joanna Tomaszewska z klasy 3 lb

III miejsce - Alan Wiliński z klasy 3 lb

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

mgr Magdalena Kulikowska, mgr Alicja Syrzysko

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 951

Wczoraj 1172

W tygodniu 951

W miesiącu 29545

Od początku 2019 roku 875348

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech