Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr15kwiecień201507:57
Information
Maria Wieczorek
2803 hits
Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Przedstawiamy wyniki konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych:

1 miejsce: Marlena Brych kl.1ga
Weronika Majda kl.1ga
2 miejsce: Oliwer Bożek kl.1ts
Michał Kulawiak kl.1ts
3 miejsce: Paula Bartkowiak kl.1ga
Aleksander Żybura kl.1ga
oraz
Bartosz Boryczko kl.1ga
Tomasz Ignasiak kl.1ga

GRATULACJE!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 958

Wczoraj 1172

W tygodniu 958

W miesiącu 29552

Od początku 2019 roku 875355

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech