
Dziewczyny ZSGD zrobiły to po raz kolejny! Tydzień po tygodniu zdobywamy i świętujemy Wicemistrzostwo Polski 🇵🇱👏
Tym razem przez 5 dni rywalizowaliśmy w Szamotułach w kategorii Juniorki Młodszej. Świetna postawa naszego zespołu
pozwoliła nam wyjść z grupy z 2. miejsca i awansować do finału, gdzie zmierzyliśmy się z SMS Police.
Po zaciętym i pełnym walki spotkaniu ulegamy rywalkom 1:3, ostatecznie sięgając po tytuł
Wicemistrza Polski!
Przebieg turnieju:
🔹 vs KS Gdyńska Akademia Siatkówki - 3:1
🔹 vs UKS SZAMOTULANIN Szamotuły / UKS Lider Rokietnica - 3:1
🔹 vs SMS Police - 0:3
🔥 Półfinał
🔹 vs UKS Chemik SMS Olsztyn - 3:0
🏆 Finał
🔹 vs SMS Police - 1:3
Skład zespołu:
Nadia Grochowska, Zuzanna Krawczyk, Eva Michelson, Nikola Puncewicz, Martyna Majchrowicz, Inez Chmielewska,
Julia Kaczmarczyk, Natalia Wiśniewska, Iga Witczak, Klaudia Bladocha, Natalia Konicka, Wiktoria Karcz,
Martyna Lewandowska, Zuzanna Rutkiewicz, Julia Sobisiak, Oliwia Sobańska
Trener: Mikołaj Adamowicz
II Trener: Marcin Patyk
Fizjoterapeuta: Julia Tritt
Brawo Drużyna! Jesteśmy z Was ogromnie dumni! 🥈
