Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech

Czy znacie Geocaching ? Jeśli nie, to zapraszamy do przeczytania artykułu i dołączenia do grona fanów tej zabawy z mapą.

W ramach zajęć terenowych klasa 1 ga wybrała się na spacer po Poznaniu z mapą. Aby spędzić aktywnie i ciekawie czas ( do czego Was serdecznie zachęcamy podczas wakacji ! ) należy pobrać aplikację Geocaching i założyć na niej konto. Aplikacja pokazuje nam na ortofotomapie skrytki ukryte w pobliżu Naszej lokalizacji. Za pomocą mapy,  kompasu i wskazówek należy odszukać w terenie ukryte skrytki z różnościami. Nam udało się odkryć 3 skrytki i przy okazji zapoznać się z historią miejsc w pobliżu których były one umiejscowione. Na dowód Naszej obecności dokonaliśmy wpisu do książeczek ukrytych w skrytkach. 

 

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech