Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (1 głosowało)
Wt11czerwiec202409:16
Information
Marzena Kacprzak
293 hits
Szkolna liga angielska

Innowacja pedagogiczna czyli Szkolna Liga Angielska

W ramach innowacji pedagogicznej umożliwiliśmy uczniom pogłębianie znajomości języka angielskiego na poziomie matury rozszerzonej, a nawet powyżej.

Pierwszy etap ligi polegał na publikowaniu zadań z różnych obszarów językowych, które rozwiązywane były przez uczniów we wskazanych terminach. Uczniowie mogli włączyć się do Ligi na każdym etapie jej trwania. Do drugiego etapu przystąpili uczniowie z najwyższą liczba punktów z zsumowaną z trzech rund. Tym razem liczyła się wiedza i refleks bo czas podania poprawnej odpowiedzi również był brany pod uwagę w punktacji.

Uczniowie wykazali się imponującą znajomością języka angielskiego. Na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy uczestnicy z największą liczbą punktów to uczniowie tegorocznych klas pierwszych.

A oto wyniki:

  • I miejsce – Michał Pietrowski kl. 1 ld

  • II miejsce – Mariusz Bąk kl. 1 d

  • III miejsce – Aleksandra Pyrzyńska kl. 1 gw

Serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział.

Życzymy powodzenia w dalszej nauce.


Organizatorzy konkursu:

Beata Szymkowiak

Joanna Bronikowska Szot

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 3269

Wczoraj 701

W tygodniu 4757

W miesiącu 12108

Od początku 2019 roku 1909053

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech