Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech

 

Na geodezyjne zajęcia terenowe klasy 2 gb zawitał gość -  Pan Paweł Jakubów, przedstawiciel firmy Trimble. Młodzież miała przyjemność zapoznania się z nowoczesnym sprzętem geodezyjnym. 

Dnia 28.05 zajęcia dla uczniów technikum geodezyjnego przeprowadził specjalista od nowoczesnych technologii w dziedzinie sprzętu geodezyjnego. Młodzież zapoznała się ze sprzętem do scaninngu laserowego oraz tachimetrem robotycznym. Wykonaliśmy skan sali 26 oraz obliczyliśmy jej powierzchnię za pomocą zdjęcia. Uczniowie mogli samodzielnie pomierzyć punkty na posadzce, a potem je wytyczyć przy pomocy mini lustra 360 stopni. Poznali możliwości jakie dają nowe technologie i jak sami stwierdzili zrozumieli jak ważna jest nauka i chęć poznawania  nowinek technologicznych, aby praca w geodezji była szybsza i efektywniejsza.  

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech