Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
Ostatnie ogłoszenia:

       W kwietniu miała miejsce druga już wystawa prac dzieci uczących się w szkole przyszpitalnej. Na parterze można było podziwiać piękne rysunki małych pacjentów. Przy tej okazji odbyła się także zbiórka funduszy na zakup dla nich materiałów plastycznych.

       Tworzone przez dzieci prace są dla nich formą terapii i pomagają powrócić do zdrowia. Tematyka tegorocznej wystawy dotyczyła wiosny, a także zawierała rysunki inspirowane twórczością znanych malarzy: Jeana Miro, Fridy Kahlo, Yayoi Kusamy, czy Giuseppe Arcimbaldy. Wolontariusze zbierali datki wśród młodzieży, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły. Drugi dzień zbiórki przypadł na Drzwi Otwarte i każdy odwiedzający ZSGD mógł przyłączyć się do tej szlachetnej inicjatywy. W tym roku udało się zebrać  517,12 zł. Zostały one przekazane Zespołowi Szkół nr 110 przy Szpitali Klinicznym  im. K. Jonschera UM w Poznaniu.

       Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za ten piękny dar serca!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech