Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech

Drodzy geodeci ! Przed nami kilka dni błogiego lenistwa. Na pewno każdy znajdzie chwilę na opalanie na leżaku i rozwiązanie krzyżówki.

Aby umilić Wam czas i dać szansę zdobycia dodatkowej oceny wlatuje kolejny konkurs :) Do wzięcia w nim udziału zachęcam szczególnie uczniów, którym zależy na poprawieniu oceny z przedmiotów geodezyjnych .  Rozwiązania należy dostarczyć do p. Kantorskiej do dnia 10.05. Miłego główkowania :)  

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech