Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (4 Votes)
Wt23kwiecień202411:24
Information
Marzena Kacprzak
760 hits
Dni Języków Obcych - podsumowanie

Podczas Dni Języków Obcych przygotowaliśmy wiele propozycji dla naszych uczniów by mogli wykazać się talentami, które na co dzień jest nam dane oglądać.

Była Belgijka -skoczne rytmy rozruszały młodzież w przerwie turnieju tenisowego na sali gimnastycznej, był konkurs „Wiedzy o krajach anglojęzycznych” ,konkurs plastyczny „Megacities” - przedstawiający kulturalne ciekawostki największych metropolii świata i jeszcze konkurs kulinarny „A sweet tooth of Europe” , w którym uczniowie przygotowali słodkie desery z Włoch, Niemiec, Anglii, Hiszpanii.

Mamy nadzieję, że każdy mógł wybrać coś dla siebie i dobrze się bawił. My, językowcy, z pewnością tak.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 59

Wczoraj 448

W tygodniu 59

W miesiącu 11529

Od początku 2019 roku 1994669

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech