Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 3.00 (1 głosowało)
Wt16kwiecień202411:40
Information
Marzena Kacprzak
378 hits
Dni Języków Obcych - Język angielski - zajęcia z native speakerem dla uczniów

Projekt z Języka Angielskiego:
zajęcia z native speakerem dla uczniów

W kwietniu zaingurowany został nowy projekt z języka angielskiego dla naszej szkoły:
zajęcia konwersacyjne z native speakerem. W dniu 10.04 uczniowie uczestniczyli w zajęciach warsztatowych, w szkole językowej,podzielonych na dwa bloki. Pierwszy blok obejmował prezentację na temat mody i twórców mody we współczesnym świecie. Lektorka zadawała uczniom pytania do prezentowanych treści, pytała o słownictwo, co pomagało młodzieży przełamać nieśmiałość w pierwszym kontakcie.
Drugi blok były to zajęcia projektowe wykonywane w parach przez uczestników warsztatów. Można było zauważyć sporo pozytywnych emocji u uczniów i rosnące zaangażowanie do uczestnictwa w zajęciach. Coraz śmielej wypowiadali się, budując dłuższe wypowiedzi. Pojawił się entuzjazm i satysfakcja, iż byli w stanie porozumiewać się komunikatywnie z prowadzącą zajęcia.

Poniżej krótka wypowiedź uczniów nt.warsztatów: „(…) z pewnością mogę powiedzieć że spotkanie bardzo mi się podobało, było to nowe i fascynujące doświadczenie. To spotkanie udowodniło mi że wiem więcej niż mi się wydaje, rozumiałam wszystko co Pani prowadząca mówiła i nie miałam problemu w uczestniczeniu w zajęciach. Z chęcią poszłabym na jeszcze jedno takie spotkanie”. Wczorajsze zajęcia bardzo mi się podobały. Pani Aleina wydaje się być niezwykle sympatyczną osobą i miło młodego wieku bardzo dobrze radzi sobie z prowadzeniem zajęć. Nie mogę się doczekać naszej następnej wizyty w tej szkole językowej”.

Małgorzata Wilińska

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 3417

Wczoraj 701

W tygodniu 4905

W miesiącu 12256

Od początku 2019 roku 1909201

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech