Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (1 głosowało)
Pn15kwiecień202407:23
Information
Sport
BasSzy
399 hits
Wicemistrzynie Polski !!!

 

Uczennice klasy taniec sportowy XVIII Liceum Ogólnokształcącego z klas. 2Lb i 2La

należące do klubu Kolejorz Girls

zdobyły srebrny medal w swym debiucie na Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym

 w kategorii pom Dance Elite Junior. Brawo za udany debiut

GRATULUJEMY !!!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 3525

Wczoraj 701

W tygodniu 5013

W miesiącu 12364

Od początku 2019 roku 1909309

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech