Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz22maj201413:53
Information
Wyjazdy naszych uczniów
Beata Legierko
2560 hits
Wycieczka do GDDKiA

Wycieczka do Laboratorium Głównej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich uczniowie klas Technikum Drogowego i Samochodowego odwiedzili Laboratorium GDDKiA gdzie mogli przyjrzeć się urządzeniom do badania i analizy technicznej nawierzchni.

 

Oglądali przyrządy do badania składu, czystości oraz właściwości fizycznych materiałów i ich produktów. Zapoznali się z pracami badawczo-rozwojowymi w dziedzinie materiałoznawstwa i mechaniki, które obecnie są prowadzone w Laboratorium. Wybrańcy mogli udzielić wywiadu do ogólnopolskiej telewizji.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 356

Wczoraj 968

W tygodniu 1324

W miesiącu 31484

Od początku 2019 roku 913630

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech