Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Click to listen highlighted text! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Powered By GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (11 Votes)
Śr27marzec202410:28
Information
Biblioteka
Małgorzata Sargalska
413 hits
Konkurs Literatury Fantasy 2024

 

        26 marca odbyła się kolejna edycja Konkursu Literatury Fantasy. W tym roku tematyka dotyczyła „Ostatniego życzenia” Andrzeja Sapkowskiego.

       Uczestnicy rozwiązywali krzyżówkę dotyczącą tegorocznej konkursowej książki.  Okazało się, że wcale to nie jest łatwe zadanie! Należało wykazać się dobrą znajomością przeczytanych opowiadań. Niekiedy trzeba było posiłkować się książką i poszukać pewnych informacji, gdyż hasła do rozwiązania były bardzo szczegółowe.

       Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z tym trudnym zadaniem. Tegorocznym zwycięzcą został Kamil Worach z kl. 1gw, drugie miejsce zajęła Gabriela Wykręt z kl. 4la, natomiast na trzecim miejscu podium uplasowała się Marianna Dębicka z kl. 4 la. Laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział. Zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku smile

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Click to listen highlighted text! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Powered By GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 3484

Wczoraj 701

W tygodniu 4972

W miesiącu 12323

Od początku 2019 roku 1909268

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech