Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
N18maj201415:59
Information
Współpraca
Administrator strony
3479 hits
Klasa licealna o profilu celnym w naszej szkole

 14 maja 2014 roku zostało podpisane porozumienie między panem Dyrektorem Izby Celnej insp. Arkadiuszem Tomczykiem a panią Dyrektor Zespołu Szkół Geodezyjno Drogowych Małgorzatą Lorek. Dzięki porozumieniu od nowego roku szkolnego powstanie w naszej szkole klasa licealna o profilu celnym.

Strony zobowiązały się między innymi do konsultowania treści programowych, organizowania praktyk uczniowskich, przeprowadzania prelekcji, wykładów i prezentacji dotyczących zadań Służby Celnej jak też przygotowania wycieczek edukacyjnych w jednostkach organizacyjnych Izby Celnej w Poznaniu.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 148

Wczoraj 951

W tygodniu 2049

W miesiącu 22627

Od początku 2019 roku 868430

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech