EGZAMINY POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE W ZAWODZIE - SESJA ZIMA 2023
Podstawa programowa 2017, 2019
Data |
Godzina (zmiana) |
Kwalifikacja |
Klasa |
Sala i czas trwania egzaminu |
Część praktyczna, dokumentacja |
||||
9 stycznia, poniedziałek |
09:00 |
BD.25 |
Technik budowy dróg, poprawki |
sala 221 180 minut |
BD.32 |
Technik geodeta, poprawki |
sala 219 180 minut |
||
MOT.06 |
Technik pojazdów samochodowych |
świetlica 120 minut |
||
TDR.01 BS |
Kierowca mechanik, poprawki |
sala 222 120 minut |
||
GIW.06 |
Technik geolog |
sala 220 150 minut |
||
13:00 |
MG.43 |
Technik pojazdów samochodowych, poprawki |
sala 222 120 minut |
|
Część pisemna (teoretyczna) w formie elektronicznej |
||||
10 stycznia, wtorek |
08:00 |
MOT.06
|
4 ts według imiennej listy |
sale SK 1, SK 3 60 minut |
10:00 |
BUD.15 BUD.19 |
4 ged (drogowcy), 4 ga (3 osoby) według imiennej listy |
||
12:00 |
GIW.06 |
4 ged (geolodzy) według imiennej listy |
||
12:30 |
BUD.19 |
geodeci według imiennej listy |
||
14:30 |
BUD.19 |
geodeci według imiennej listy |
||
11 stycznia, środa |
08:00 |
BUD.15 BUD.19 |
według imiennej listy |
sale SK 1, SK 3 60 minut |
10:00 |
BUD.19 |
według imiennej listy |
sala SK 3 60 minut |
|
10:30 |
BUD.19 |
według imiennej listy |
sala SK 1 60 minut |
|
12:00 |
MOT.05 BUD.13 |
poprawki |
sala SK 3 60 minut |
|
12:30 |
BUD.18 |
poprawki |
sala SK 1 60 minut |
|
14:30 |
MOT.05 MOT.03 BS |
poprawki |
sala SK 1 60 minut |
|
Części praktyczna, wykonanie komputerowe |
||||
16 stycznia, poniedziałek |
8:00 12:30 |
BUD.15 BUD.19 |
według imiennej listy |
sale SK 1, SK 3 180 minut, 150 minut |
17 stycznia, wtorek |
08:00 12:30 |
BUD.19 |
według imiennej listy |
sale SK 1, SK 3 150 minut |
18 stycznia, środa |
08:00 |
BUD.19 |
według imiennej listy |
sale SK 1, SK 3 150 minut |
Części praktyczna, wykonanie |
||||
10 – 11 stycznia, wtorek, środa |
08:00 12:30 17:00 |
MOT.05 |
wg imiennej listy |
warsztaty szkolne |
18 stycznia, środa |
8:00 12:30 |
BUD.18 |
poprawki według imiennej listy |
sala gimnastyczna 180 minut |