Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
Wt19listopad201910:37

     W kolejnym odcinku projektu „Sto pasji nauczycieli na 100-lecie szkoły” biblioteka gościła Justynę Kostecką, nauczyciela przedmiotów geodezyjnych. Wielką pasją pani profesor są biegi na orientację.

Wt5listopad201909:26
Information
Biblioteka - pasje
Dorota Wyrzykiewicz
226 hits
„W zdrowym ciele – zdrowy duch” (GALERIA)

          W tym roku szkolnym kontynuujemy szkolny projekt „Sto pasji nauczycieli na 100-lecie szkoły”. Okazało się, że są jeszcze nauczyciele, którzy chcieliby opowiedzieć Wam o swoich pasjach, a nie zdążyli tego zrobić w zeszłym roku szkolnym.

Wt4czerwiec201910:33
Information
Biblioteka - pasje
Małgorzata Sargalska
838 hits
„Wędkarstwo – moje hobby” (GALERIA)

           W maju w czytelni zagościł ze swoją wystawą Jacek Wałęsa, który pasjonuje się wędkarstwem. Uczniowie mogli posłuchać ciekawych opowieści, dowiedzieć się, co wchodzi w skład sprzętu wędkarskiego oraz od czego rozpocząć przygodę z łowieniem.

Wt18czerwiec201908:27
Information
Biblioteka - pasje
Dorota Wyrzykiewicz
748 hits
„Czytam, bo lubię!” (GALERIA)

          W czerwcu w czytelni swoją wystawę zaprezentowała Małgorzata Sargalska, której pasją jest czytanie książek. Podczas prezentacji można było dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących czytelnictwa oraz renowacji starych cennych egzemplarzy, posłuchać o ulubionych gatunkach literackich i pisarzach autorki wystawy, a także obejrzeć kolekcję zdjęć „Zaczytani ludzie”.

Pn27maj201907:54
Information
Biblioteka - pasje
Małgorzata Sargalska
826 hits
„Nowe życie starej szafy” (GALERIA)

          23 maja w ramach projektu „Sto pasji nauczycieli na 100-lecie szkoły” odbyły się w naszej czytelni warsztaty decoupage. Anita Rackowiak-Kołodziejczyk, która prezentowała swoją pasję w grudniu, pomalowała starą szafę wraz z grupą uczniów. Efekt ich pracy jest imponujący! Mebel nabrał zupełnie nowego charakteru. Piękne pastelowe kolory znakomicie wkomponowały się w wystrój czytelni.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 336

Wczoraj 366

W tygodniu 702

W miesiącu 9193

Od początku 2019 roku 199076

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech